Systemy zarządzania sprzedażą to absolutna podstawa prowadzenia firmy handlowej. W dzisiejszych czasach internet jest nie tylko podstawowym źródłem wiedzy, lecz także robienia zakupów. Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w sprzedaży internetowej, to z pewnością zainteresuje Cię system zamówień B2B. Oferta OVER Cloud jest atrakcyjna dla każdego – zarówno dla osób, które dopiero rozważają przejście na handel online, jak i dla tych, którzy wiedzą, na czym to polega. Zawsze warto ulepszać i poprawiać także sprawdzone i przetestowane rozwiązania. Na tym właśnie polega nasza rola – zaproponować Ci systemy sprzedaży B2B, dzięki którym odnotujesz wymierne korzyści na wielu płaszczyznach. Zapraszamy!

System sprzedaży B2B – co to jest?

Zastanawiasz się, co to jest system sprzedaży B2B? To platforma, za pomocą której skontrolujesz wszystkie procesy, jakie mają miejsce w hurtowni, sklepie czy magazynie. Ręczne ewidencjonowanie jakichkolwiek procesów czy transakcji zwyczajnie nie ma racji bytu, dlatego też warto sięgnąć po innowacyjne rozwiązanie, jakim jest system B2B. To nie tylko lepsza organizacja Twojego biznesu, lecz także – a może przede wszystkim – znaczne ułatwienie zakupów w Twoim sklepie dla klientów. Dziś konsumenci cenią takie wartości jak:

 • możliwość dokonania zakupów 24/7 niezależnie od godzin otwarcia sklepu,
 • zakupy bez konieczności wychodzenia z domu, a nawet wstawania z kanapy,
 • nieograniczony czas na wybór produktów i ich analizę czy porównywanie różnych opcji.

Wszystko to zapewnisz swoim klientom, wdrażając w swojej firmie system sprzedaży B2B, który zauważalnie ułatwi i skróci proces składania zamówień.

Systemy zarządzania sprzedażą – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy warto wdrażać systemy zarządzania sprzedażą? Nie ulega wątpliwości, że jest to inwestycja, która wzniesie Twoją firmę na zupełnie inny, lepszy poziom. Systemy B2B od OVER Cloud pozwalają osiągnąć takie efekty jak m.in.:

 • zautomatyzowanie wielu działań handlowców,
 • poprawa komunikacji między działami i lepszy przepływ informacji,
 • szybsza realizacja zamówień,
 • oszczędność czasu pracowników, co wpływa na obniżenie kosztów obsługi klienta,
 • zadowolenie klientów, którzy szybko zrobią zakupy i mają wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu.

To tylko niewielka część korzyści, które możesz uzyskać, wdrażając systemy zarządzania siecią sprzedaży w swojej firmie. Skontaktuj się z OVER Cloud i dowiedz się więcej na temat możliwości, jakie otworzą się przed Tobą dzięki tej inwestycji.

Postaw na najlepsze systemy B2B we współpracy z OVER Cloud!

W OVER Cloud wiemy, co zrobić, by stworzyć system zamówień i sprzedaży B2B dedykowany Twojej firmie. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń, więc nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Współpraca z nami to:

 • analiza Twojego biznesu i propozycja odpowiedniego systemu B2B,
 • wiedza, doświadczenie i zaangażowanie specjalistów od IT,
 • najnowsze technologicznie rozwiązania,
 • szybkie terminy realizacji,
 • informowanie na bieżąco o postępach prac.

Jako software house OVER Cloud otrzymasz kompleksową obsługę w zakresie usług IT. Systemy zarządzania sprzedażą to tylko część naszej oferty. Realizujemy także:

Skontaktuj się z nami! Zainwestuj w swój biznes i zyskaj nowych klientów, zadowolenie tych dotychczasowych i odczuj pozytywne skutki innowacyjnych technologii na własnej skórze. Zapraszamy do kontaktu.