Młode przedsiębiorstwa, a także te, które są od lat na rynku, ale nadal chcą się rozwijać, powinny iść z duchem czasu. Wydajna aplikacja mobilna w firmie powoli przestaje być uznawana za ciekawy dodatek, a staje się standardem w nowoczesnej działalności gospodarczej. Opracowanie rozwiązania, które będzie sprawdzać się na co dzień i w wydatny sposób usprawniać funkcjonowanie firmy, nie należy do łatwych zadań. To wyzwanie najlepiej powierzyć doświadczonym ekspertom, dla których tworzenie aplikacji mobilnych to specjalność.

Software house OVER Cloud to firma oferująca projektowanie aplikacji mobilnych dla biznesu. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i większymi przedsiębiorcami, zapewniając profesjonalną obsługę na każdym etapie tego przedsięwzięcia. Dzięki temu klienci mają pewność, że tworzona przez nas, dedykowana aplikacja mobilna spełni postawione przed nią oczekiwania.

Daj się znaleźć światu pod dwoma najważniejszymi przyciskami

Aplikacje mobilne - tworzenie na zamówienie
935
mld $
To estymowany zysk
rynku aplikacji w 2023
49
%
Ludzi
otwiera 11+ aplikacji dziennie
70
%
czasu jaki spędzamy z mediami
to aplikacje mobilne
4.87
mln
dostępnych aplikacji na rynku
w 2022

Aplikacje mobilne dla biznesu – wsparcie pracowników i klientów

Urządzenia mobilne stały się nierozerwalną częścią naszej codzienności. Korzystamy z nich zarówno w celach rekreacyjnych, jak i zawodowych. Dedykowane aplikacje mobilne na smartfony i tablety to rozwiązania, które w znacznym stopniu poprawiają jakość procesów realizowanych we współczesnych przedsiębiorstwach. Ich rola w funkcjonowaniu firm będzie stopniowo wzrastać, dlatego warto zdecydować się na inwestycje w tym zakresie. Rosnąca popularność pracy zdalnej i coraz silniejszy nacisk na efektywne reagowanie na potrzeby klienta sprzyjają temu, aby aplikacje mobilne w biznesie stały się podstawowym narzędziem pracy.

OVER Cloud sukcesywnie buduje swoją renomę jako firma tworząca aplikacje mobilne. Przygotowywane przez nią rozwiązania stanowią połączenie intuicyjności, atrakcyjnej szaty graficznej oraz znakomitej wydajności. Pisanie aplikacji mobilnych w naszym wykonaniu poprzedzone jest dokładnym zapoznaniem się ze specyfiką i potrzebami firmy, dzięki czemu stworzony program pozwala na skuteczne przeniesienie jej do świata urządzeń typu smart.

Profesjonalne tworzenie aplikacji

na Android lub iOS

Masz pomysł na innowacyjną usługę lub usprawnienie pracy swojej firmy i szukasz specjalistów, którzy pomogą Ci przetłumaczyć Twoją wizję na język kodu? OVER Cloud oferuje programowanie aplikacji mobilnych na Android lub iOS, które pozwolą zrealizować Twój pomysł w optymalny sposób. Wykonana przez nas mobilna aplikacja przynosi wiele korzyści zarówno start-upom, które chcą wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą, jak i firmom z większym stażem na rynku, pragnącym ewoluować i znaleźć się również w smartfonach czy tabletach.

Tworzymy wydajne aplikacje mobilne dla firm, które są wyposażone w szereg przydatnych funkcjonalności. Wśród nich znajduje się m.in. obsługa modułu GPS, płatności czy powiadomień PUSH. Aplikacje mobilne dla biznesu to duże ułatwienie, które zapewnia nieprzerwany dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie i pozwala marce na stworzenie lojalnej grupy użytkowników, chętnie korzystających z wygodnej apki. Zaufaj OVER Cloud, a dla Twojej firmy stworzona zostanie „szyta na miarę” aplikacja mobilna, która dołączy do ulubionych na smartfonach Twoich pracowników i klientów.

Jak wygląda nasz proces
programowania aplikacji mobilnych dla firm?

Budowa aplikacji mobilnych to zagadnienie, które wymaga od programistów odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Z perspektywy firm zainteresowanych taką usługą istotne są jednak nie tylko kompetencje pracowników wyznaczonych do jej realizacji przez software house. Równie istotne są transparentne zasady współpracy oraz zgodność powstającego rozwiązania z potrzebami biznesowymi.

W OVER Cloud ze szczególną dbałością traktujemy te kwestie, kiedy opracowujemy aplikacje mobilne – tworzenie dedykowanych rozwiązań rozpoczynamy więc zawsze od rozmowy na temat stawianych względem nich oczekiwań. Po zebraniu wniosków z tej dyskusji naradzamy się w naszym gronie i kompleksowo omawiamy nadchodzący projekt. Efektem tych wewnętrznych konsultacji są m.in. ścieżka rozwoju produktu oraz lista pytań, którą przekazujemy klientowi. Uzyskane od niego odpowiedzi na pytania zapobiegają ryzyku nieporozumień i umożliwiają przygotowanie konkretnego planu działania, a także sporządzenie dokumentacji. Zawiera ona dokładny opis tworzonej aplikacji mobilnej na zamówienie z charakterystyką jej poszczególnych aspektów. Ostatnim etapem jest formalizacja współpracy oraz tworzenie aplikacji mobilnej. Przygotowujemy umowę, która zabezpiecza interesy obu stron – zamieszczamy w niej zakres projektu, najważniejsze terminy, a także metodę płatności. Co istotne, przed sformułowaniem ostatecznej wersji umowy przedstawiamy klientowi jej draft, co pozwala mu na zapoznanie się z treścią i przekazanie ewentualnych uwag. Następnie trzeba już tylko podpisać umowę i możemy przystępować do dalszych działań.

Jeśli prowadzisz firmę i interesuje Cię software house oferujący tworzenie zindywidualizowanych aplikacji mobilnych na Android lub iOS, to OVER Cloud jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Działamy jednak nie tylko jako producent aplikacji mobilnych na zamówienie – w naszej ofercie dostępne są również m.in. systemy CRM, usługi informatyczne w zakresie mikroserwisów czy outsourcing doświadczonych programistów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej o naszym procesie

zobacz na co zwracać uwagę i jak się przygotować do tworzenia aplikacji!

Zrób pierwszy krok

Potrzebujesz naszego wsparcia?
Zostaw do siebie kontakt, porozmawiajmy.
Wyjaśnimy naszą ofertę i dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie, które spełni wszystkie potrzeby Twoje i użytkowników.