Nasz software house oferuje integracje i rozbudowy systemów CRM, sklepów online oraz hurtowni. Mamy doświadczenie w sprawnym przeprowadzeniu integracji PrestaShop, SkyShop, Redcart, a także integracji Shoper z hurtowniami, platformami sprzedażowymi i systemami, jak np. BaseLinker.

Sprawna integracja z hurtowniami
Shoper, PrestaShop i inne popularne sklepy internetowe

Oferujemy bezproblemową integrację sklepów internetowych typu Shoper z popularnymi serwisami typu Allegro, Amazon, czy eBay. Integracja sklepu internetowego upraszcza cały czasochłonny proces wystawiania ofert i bardziej intuicyjne, proste zarządzanie Twoja sprzedażą. Oferujemy również integrację z systemem BaseLinker, a do naszych specjalizacji zaliczane są, między innymi:

  • integracje Redcart,
  • integracje SkyShop,
  • integracje PrestaShop,
  • integracje Shoper.

Jeżeli masz sklep internetowy, integracja z Allegro, czy inną platformą sprzedażową może przyczynić się nie tylko do wygody obsługi, ale również poprawy rentowności Twojego biznesu bez dużego nakładu czasu niezbędnego do ręcznego wykonywania żmudnych czynności.

Co umożliwiają

integracje sklepów e-commerce?

Łączenie różnych systemów to nasza specjalność. Mamy duże doświadczenie w usprawnianiu funkcjonowania aplikacji, z których korzystasz na co dzień. Integracje systemów uważamy za klucz do strategicznego i wygodnego zarządzania swoim biznesem. Przeprowadzamy integracje CRM, a także integracje Shoper i innych sklepów internetowych, które umożliwiają:

  • łatwiejszą obsługę i pobieranie zamówień,
  • szybkie wystawianie produktów na sprzedaż,
  • prostszy obieg informacji i intuicyjne przekazywanie zamówień,
  • pełną aktualizację produktów, synchronizację cenników i stanów magazynowych,
  • tworzenie statusów zamówień, faktur, wydruków paragonów,
  • tworzenie etykiet do przesyłek.

A to tylko kilka z wielkich możliwości związanych z szeroko pojętą integracją i rozbudową Twoich systemów.

SkyShop, PrestaShop, czy Shoper
integracja z hurtowniami prostsza niż zwykle

Rozbudowa systemów i ich integracja zdejmuje z Twoich barków konieczność samodzielnego przenoszenia danych z jednego systemu do drugiego. Dzięki integracji cały proces może być zautomatyzowany i nie będzie wymagał Twojego nakładu pracy.

Integracje realizowane za naszym pośrednictwem są najlepszym sposobem nie tylko dla tych, którzy na co dzień obsługują sklepy internetowe, ale również dla inwestorów, którzy sklep online i dropshipping traktują jako formę dochodu pasywnego. Niezależnie od profilu Twojej działalności zachęcamy do integracji i rozbudowy systemów z naszą, profesjonalną pomocą!

Zanim zdecydujesz się na integrację i rozbudowę swoich systemów zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi usługami oferowanymi przez OVER Cloud. Z sukcesami tworzymy rozwiązania pozwalające na integrację nowych aplikacji z istniejącymi do tej pory narzędziami. W naszej ofercie można również znaleźć wiele innych, profesjonalnych usług. Dostarczamy:

Zrób pierwszy krok

Potrzebujesz naszego wsparcia?
Zostaw do siebie kontakt, porozmawiajmy.
Wyjaśnimy naszą ofertę i dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie, które spełni wszystkie potrzeby Twoje i użytkowników.