Godzin supportu
16752
+
Lat na rynku
8
+
Aktywnych użytkowników naszych systemów
700
+
Kompleksowe usługi IT
6
/6

Już
8 lat
w grze

Łódź to nasze miasto!

Tworzymy software house

Jako zespół tworzymy oprogramowanie dla biznesu.

Nasze doświadczenie budujemy od 2011 roku, kiedy to jako wewnętrzny dział IT przygotowaliśmy kompleksowy system do zarządzania biznesem dla grupy kapitałowej OVER Group. Tak powstał nasz flagowy produkt – BMS. Po sukcesie wdrożenia w markach spółki OVER Group, rozwinęliśmy produkt dostosowując go do szerokiego zastosowania na rynku. Do dziś pozyskaliśmy klientów między innymi z branży spożywczej, farmaceutycznej, weterynaryjnej i przemysłowej. W tym czasie powiększyliśmy swój zespół, co pozwoliło na budowanie nowych systemów i aplikacji mobilnych dla klientów i zmieniło nas w skuteczny i zgrany zespół, a w naszej ofercie mamy nowe gotowe aplikacje i coraz większe doświadczenie w produkcji spersonalizowanych aplikacji na zlecenie.

NASZ

TECH

Często klienci zastanawiają się którą technologie wybrać, która technologia jest tą najlepszą, niezawodną, tą która nas nigdy nie ograniczy.

Są to wybory które nigdy nie były proste. Często kluczem jest znajomość samej technologii niż sam jej rodzaj.

Nasz zespół pracuje na nowych technologiach, które aktualnie są najczęściej wybieranymi technologami przy tworzeniu nowych projektów jak również zastępującymi ważne fragmenty w rozbudowanych już systemach w celu poprawienia jakości pracy na nich.

Technologie, w których głównie się specjalizujemy to React/React Native, NodeJS, Ionic oparte na bazach mongoDB/SQL .

OUTSOURCING

PROGRAMISTÓW

Jeśli potrzebujesz zespołu do realizacji własnego oprogramowania to nasz zespół IT jest gotowy także do outsourcingu i chętnie wspomoże Cię w realizacji Twoich celów.

React + React Native

React

Szybki i niezawodny front-end to podstawa, a możliwości jakie daje nam react native w świecie Android oraz iOS są ogromne.

Ionic

Ionic

Oszczędność czasu do ciebie przemawia? Do nas też, napiszmy projekt w Ionicu, oszczędźmy czas na realizację i wykonajmy system wieloplatformowy (Web/Android/iOS).

NodeJS

NodeJS

Połączenie tej platformy odpowiadającą za dane z mongoDB i React to zabójcza kombinacja, która rozłoży niejeden system na łopatki w biegu wydajnościowym!

JavaScript

JavaScript

Jesteśmy sympatykami tego języka. Pozwala on nam się poruszać swobodnie w każdej sferze. Czy to back-end, front-end, czy baza danych Mongo? – tak!

PHP

PHP

Ten język jest z nami od początku. Jeżeli masz narzędzie napisane w tym języku, lub chciałbyś zbudować je od postaw – pomożemy Ci!

Nasz proces

Współpraca z zasady powinna być klarowna.

W Over Cloud wiemy, że jasno wyznaczone cele, wzajemne zrozumienie i określone etapy pracy pozwalają osiągnąć sukces w 100%, dlatego zanim zaczniemy współpracę musimy się dogadać.
Zobacz, jak to przebiega!

Nasza praktyka

Pierwsze spotkanie to najlepsza forma wymiany myśli. Nasze oczekiwania? Musisz być otwarty! Opisz nam swoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu będziemy w stanie zwizualizować sobie Twój pomysł i ostateczny produkt.

Uważaj na:

Puste deklaracje! Zwróć uwagę na pytania o szczegóły dotyczące Twojego pomysłu. Jeśli są ogólnikowe a potencjalny wykonawca projektu obiecuje Ci przysłowiowe „gruszki na wierzbie” w niskiej cenie – miej się na baczności!

Nasza praktyka

Aby niczego nie pominąć, w szerszym zespole omawiamy nadchodzący projekt, zbieramy pomysły i tworzymy listę pytań, którą następnie kierujemy do Ciebie. Dzięki Twoim szczegółowym odpowiedziom oraz dodatkowym informacjom jesteśmy w stanie bardzo dobrze poznać produkt. To również doskonały moment na wyjaśnienie kwestii, które mogliśmy wcześniej źle zrozumieć.

Uważaj na:

Brak dodatkowych pytań, zbywanie tematu czy zapewnienia o szybkim wykonaniu projektu – na tym etapie to główne powody do niepokoju.

Nasza praktyka

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb oraz ustaleniu szczegółów, budujemy dokumentację. Zawiera ona wszystko, czego potrzebujesz – opisuje mechanizmy i zależności, które będą zachodzić w Twojej nowej aplikacji lub systemie. Dla nas ten materiał jest równie ważny – będzie stanowił kluczową instrukcję, w jaki sposób mamy pracować nad projektem.

Uważaj na:

Nie da się stworzyć dobrego produktu na tzw. „gębę”. Jeśli przyszły wykonawca w ramach projektu nie oferuje Ci bezpieczeństwa w postaci szczegółowej dokumentacji – uciekaj!

Nasza praktyka

My wiemy nad czym pracować, a Ty czego oczekiwać. Kolejnym etapem jest formalizacja współpracy i możemy zacząć działać! Umowa określa zakres projektu, kluczowe terminy oraz sposób wynagrodzenia. W pierwszej kolejności przedstawiamy Ci draft umowy i czekamy na Twoje uwagi. Cały proces odbywa się pod “nadzorem” prawnika – dbamy o Twój i nasz interes.

Uważaj na:

Umowa to dla Ciebie najważniejsza gwarancja. Pamiętaj, aby zawsze wgryźć się w jej szczegóły. Sztywnym zasadom, nieuzasadnionym karom czy brakom w opisach terminów i innych szczegółów mówimy stanowcze NIE! Zastanów się czy warto ryzykować.

NASZE

NOWOŚCI

Piszemy o branży, swoich osiągnięciach
i pierogach.

Słowo
od naszych partnerów

Dziękujemy za zaufanie

Wszystkim partnerom, którzy powierzyli nam swoje zadania dziękujemy i czekamy na kolejne!

Dziękujemy za zaufanie

Wszystkim partnerom, którzy powierzyli nam swoje zadania dziękujemy i czekamy na kolejne!