O nas

Jesteśmy producentem oprogramowania dla biznesu. Nasze doświadczenie budujemy od 2011 roku, kiedy to jako wewnętrzny dział IT przygotowaliśmy kompleksowy system do zarządzania biznesem dla grupy kapitałowej OVER Group. Tak powstał nasz flagowy produkt BMS. Po sukcesie wdrożenia w markach spółki OVER Group, rozwinęliśmy produkt dostosowując go do szerokiego zastosowania na rynku. Do dziś pozyskaliśmy klientów miedzy innymi z branży spożywczej, farmaceutycznej, weterynaryjnej i przemysłowej. W tym czasie OVER Cloud powiększył swój zespół do 9 osób, co pozwoliło na budowanie nowych systemów i aplikacji mobilnych dla klientów. Obecnie jesteśmy skutecznym i zgranym zespołem, a w naszej ofercie mamy nowe gotowe aplikacje i coraz większe doświadczenie w produkcji indywidualnych aplikacji na zlecenie.

Technologie

Naszym Klientom oferujemy głównie rozwiązania biznesowe z zakresu szeroko pojętego SFA I CRM. W razie problemów z wyborem rozwiązania przeprowadzamy z Klientem analizę biznesową sugerując odpowiednie rozwiązania. W swoim portfolio posiadamy gotowe produkty bazujące na modelu SaaS opartego o chmurę Amazon, tworzymy także produkty szyte na miarę zgodnie z wymaganiami Klienta. Specjalizujemy się głównie w technologiach JS, MongoDB, React, React Native. Tworzymy aplikacje mobilne przeznaczone na platformę Android oraz iOS.

React / React native

MongoDB

Javascript

PHP

Historia

Początek działalności Over Group Sp. Z o.o. Spółka Komandytowa

17 sierpnia 2011

Powołanie działu IT

23 grudnia 2011

W dziale pracują 4 osoby, zaczyna się projekt systemu PANEL – system, który ma za zadanie pomóc managerom w zarządzaniu pracą reprezentantów handlowych. Użyte technologie to PHP oraz baza danych MySQL.

Ukończenie projektu PANEL

1 grudnia 2012

Projekt PANEL oddany został w użytkowanie przedstawicieli handlowych I ich managerów. Na PANEL’u pracuje także Dział Obsługi Klienta oraz Zarząd firmy.

Początki prac nad BMS

1 stycznia 2013

Podsumowane zostały korzyści płynące z wdrożenia systemu PANEL. Firma zanotowała realne oszczędności w kosztach. Znacząco poprawiła się rentowność działów hadlowych. Decyzją Zarządu rozpoczynamy prace nad systemem BMS – Business Management System, łączącym w sobie zalety obecnej aplikacji oraz elastycznością I skalowalnością umożliwiającą odsprzedaż systemu w systemie abonamentowym, klientom spoza organizacji.

Wdrożenie projektu wewnątrz organizacji Over Group

1 grudnia 2015

Ukończony zostaje projekt BMS. Po udanym, miesięcznym pilotażu w dziale weterynaryjnym, produkt trafia do znacznej większości pracowników firmy. Opróćz działów handlowych I BOK, z systemu korzysta produkcja, księgowość, a także Zarząd firmy.

Komercjalizacja projektu BMS

1 stycznia 2017

Pierwszy, zewnętrzny Klient na BMS z branży farmaceutycznej.

Poszerzenie działalności o komercyjne projekty zewnętrzne

1 stycznia 2018

System BMS podwaja liczbę swoich użytkowników. Powstaje aplikacja mobilna na Android’a. Over Cloud przyjmuje I wdraża inne ciekawe, rozwojowe projekty z rynku. Dziś tę historię możesz tworzyć z nami!

Zespół

Tomasz Jabłoński

Tomasz

Kierownik Działu Handlowego

Tomasz odpowiada za całokształt funkcjonowania działu. Hobbistycznie startupowiec, podrzuca nowe pomysły do realizacji jako wewnętrzne projekty.

Łukasz Kopydłowski

Łukasz

Kierownik Sekcji Rozwoju Oprogramowania

Łukasz odpowiada za organizację pracy programistów, pomoc merytoryczną dla zespołu I wyceny projektów. Prywatnie miłośnik adrenaliny – nie ma wyzwania, którego by nie podjął.

Robert Czekański

Robert

Key Account Manager

Robert odpowiada za pozyskanie oraz opiekę nad bieżącymi Klientami firmy. Prywatnie bloger z zacięciem politycznym. Po pracy społecznik I samorządowiec.

Piotr Sałuda

Piotr

Key Account Manager

Piotr odpowiada za pozyskanie oraz opiekę nad bieżącymi Klientami firmy. Prywatnie zaangazowany w projekty związane z przemysłem turystycznym. Jeśli działasz na tym rynku Piotr z pewnością będzie tutaj dużym wsparciem.

Milena Gala

Milena

Telemarketerka

Odpowiedzialna za pozyskanie leadów oraz odbieranie zgłoszeń od użytkowników systemu. Prywatnie miłośniczka tatuaży.

Bartek Dziedzic

Bartek

Programista

Technologie: react, react native.

Rafał Zasada

Rafał

Programista

Technologie: react, react native, angular.

Mateusz Mazur

Mateusz

Programista

Technologie: react, react native, prywatnie student grafiki komputerowej, w wolnych chwilach projektuje gry komputerowe

Wiktor Sychniak

 

Wiktor

Programista

Technologie: react, react native, angular, PHP

Jesteś gotowy na nowe rozwiązania dla Twojego biznesu?