System CRM, czyli customer relationship management jest zbiorem narzędzi, zadań, ale również procedur, które umożliwiają profesjonalny kontakt z klientami firmy oraz oferują możliwość wygodnego zarządzania danymi zebranymi w systemie. Systemy CRM są bardzo popularne i stanowią aktualnie podstawę pracy wielu działalności – niezależnie od branży. Program CRM można konfigurować i optymalizować tak, aby spełniał wszystkie wymagania i odpowiadał na indywidualne potrzeby Twojej firmy, jak również stylu jej pracy. W OVER Cloud pomożemy w podjęciu decyzji o wyborze najlepszej technologii i zajmiemy się jej rozbudową oraz dopasowaniem do Twoich faktycznych potrzeb.

Zobacz, jak programy CRM mogą wpłynąć na Twój biznes. Zachęcamy do kontaktu!

System CRM – must-have większości branż

Nasi specjaliści pracują na najnowocześniejszych technologiach, które umożliwiają szybkie i profesjonalne tworzenie nowych projektów technologicznych. Programy CRM powinny być zawsze dopasowane do wymagań przedsiębiorstw, którym mają służyć. Należy zadbać również o to, aby oprogramowanie CRM było intuicyjne w obsłudze i wygodne dla użytkownika. Jesteśmy w stanie przygotować wygodny w obsłudze CRM dla małej firmy, jak również systemy CRM dla dużych korporacji.

Do czego służą systemy CRM?

System CRM ma za zadanie umożliwić szeroko pojęte zarządzanie kontaktami z klientem. Jednak dobrze zaprojektowany system CRM zdecydowanie wykracza poza wymieniona funkcjonalność. Oprogramowanie CRM umożliwia również porządkowanie, katalogowanie i bezpieczną archiwizację danych. Warto również wspomnieć o tym, że system CRM online pozwala także na łatwe raportowanie, a CRM SaaS sprawia, że praca zdalna, hybrydowa i stacjonarna nie mają żadnych barier, ponieważ pracownicy mogą korzystać z CRM niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują.

Nowoczesne systemy CRM

W naszym doświadczonym software house zdajemy sobie sprawę, że wybór dobrze zaprojektowanego systemu CRM jest jedną z ważniejszych, strategicznych decyzji, które mogą wpłynąć na jakość funkcjonowanie Twojej firmy. Dokładamy starań, aby przygotowany przez nas system CRM był dostosowany do faktycznych potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa.

Warto dodać, że w ramach naszej oferty proponujemy również profesjonalne przeprowadzenie integracji systemów CRM. Pozwoli to uzyskać sprawnie działający system, dzięki czemu posługiwanie się nim będzie znacznie prostsze i szybsze. Jest to doskonałe rozwiązanie, które przysłuży się rozwojowi Twojego biznesu i ułatwi pracę Twoim pracownikom.

Zachęcamy do kontaktu! Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy system CRM e-commerce „szyty na miarę” przez doświadczonych specjalistów.

OVER Cloud to software house, w którym na co dzień zajmujemy się szeroko pojętym oprogramowaniem dla biznesu. Poza systemami CRM specjalizujemy się w innych obszarach IT, takich jak na przykład:

Sprawdź, jak działamy w praktyce i dołącz do grona zadowolonych klientów OVER Cloud.