Dzisiejszy świat biznesu jest bardzo dynamiczny, dlatego niezbędne są narzędzia umożliwiające pracę z dowolnego miejsca na Ziemi. Aplikacje webowe stanowią rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w te potrzeby. Wynika to między innymi z faktu, że są programami działającymi w chmurze, co sprawia, że masz dostęp do ich zawartości w każdej chwili. Dzięki temu pracujesz wygodnie, kiedy i gdzie chcesz.

Umiejętnie zaprojektowane aplikacje webowe dla firm otwierają przed przedsiębiorcami i ich pracownikami szereg nowych możliwości. Software house OVER Cloud to renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem, której specjalnością jest tworzenie aplikacji webowych. Przygotowujemy dedykowane aplikacje webowe usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstw z różnych branż, w tym spożywczej, farmaceutycznej i produkcyjno-przemysłowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyróżnij się na rynku

Rozległe możliwości personalizacji aplikacji spełnią wszystkie wymagania Twojej firmy. Z praktyki wiemy, że każdy proces da się zinformatyzować, zaraportować, czy zaplanować. Dotrzyj do swoich klientów łatwiej i rozbuduj swoją firmę z głową systemem!

Bezpieczeństwo
przede wszystkim

Bycie dostępnym w świecie online to wyzwanie dla każdej firmy. Ryzyko utraty plików, narażenie danych na wyciek czy zwykły błąd człowieka może się zrealizować w każdej chwili, warto się przed tym chronić od samego początku.

Dopasowana = tańsza

Przeciwnie niż u dobrego krawca, aplikacja dopasowana do Twoich potrzeb to mniejsza ilość funkcji do zaprojektowania przez nasz zespół, mniej godzin pracy i mniej komplikacji dla Ciebie. Skalowalność to domena dobrego biznesu i dobrej aplikacji!

Pionierski wizerunek

Aplikacje webowe to nie tylko zysk, łatwiejsza komunikacja z klientem, czy zarządzanie procesami w firmie. To też narzędzie wizerunkowe. Piękne, podążające z trendami interfejsy w rękach pracowników czy klientów potwierdzają profesjonalizm firmy na rynku.

Aplikacje webowe – interaktywna moc możliwości

Czym jest oprogramowanie webowe? Najprościej rzecz ujmując, jest to program dostępny z poziomu przeglądarki internetowej. Jego przewagą nad aplikacjami mobilnymi oraz desktopowymi jest to, że nie trzeba go instalować. Aby korzystać z aplikacji webowej, wystarczy połączenie z siecią. Istnieją także tzw. progresywne aplikacje webowe, w przypadku których jest dostępna opcja działania offline. Przydaje się ona w momencie, gdy robisz coś istotnego i nagle tracisz połączenie z Internetem.

Aplikacje działające w chmurze przez wiele osób mylone są ze stronami internetowymi. Pomiędzy tymi pojęciami istnieje jednak fundamentalna różnica. Strona internetowa ma zazwyczaj charakter informacyjny i stanowi nośnik różnego rodzaju treści, np. tekstowych czy graficznych. Użytkownik w tym przypadku nie wchodzi w interakcję ze stroną, a jedynie przyswaja jej zawartość. Programowanie aplikacji webowej musi natomiast uwzględniać jej podstawową cechę, jaką jest interaktywność. Tego typu oprogramowanie oferuje określony pakiet funkcjonalności, a także posiada rozbudowany interfejs pozwalający wykonywać szereg różnych czynności na stronie.

Istotę aplikacji webowej można wytłumaczyć na przykładzie strony internetowej kina. Jeśli widnieją na niej wyłącznie informacje o najbliższych seansach, to mamy do czynienia ze stroną internetową. Jeżeli natomiast można założyć tam konto i kupić bilet, to jest to aplikacja webowa.

Aplikacje działające w chmurze

rozwiązanie na miarę współczesnego biznesu

Coraz więcej firm decyduje się na to, aby zainwestować w aplikacje webowe na zamówienie. Do czego możesz wykorzystać ten typ oprogramowania? Aplikacje webowe odgrywają ważną rolę w kontakcie z klientem, umożliwiając mu np. wygodne składanie zamówień czy dokonywanie płatności. To nowoczesne narzędzie może być dostosowane również stricte do realizowania wewnętrznych potrzeb organizacji. Dedykowane aplikacje webowe gwarantują szybki dostęp do danych i ułatwiają m.in.:

  • zarządzanie stanami magazynowymi,
  • przepływ informacji i dokumentów w firmie
  • zarządzanie zamówieniami i zleceniami,
  • pozyskiwanie klientów, a także komunikację z nimi,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • proces marketingowy,
  • skalowanie sprzedaży.

 

Aplikacje webowe zapewniają szereg korzyści nie tylko samym firmom, ale także bezpośrednio ich pracownikom. Można z nich korzystać w dowolnym miejscu, nie trzeba ich instalować, a do tego działają sprawnie niezależnie od przeglądarki. Co istotne, programowanie aplikacji webowych stawia również duży nacisk na intuicyjność rozwiązań oraz wysoki poziom bezpieczeństwa danych.

Aplikacja webowa od OVER Cloud
wznieś swoją firmę na wyższy poziom

Jeśli szukasz oprogramowania webowego, które spełni oczekiwania Twoje oraz Twoich pracowników, to zgłoś się do nas. Tworzenie aplikacji webowej rozpoczynamy od spotkania, na którym poznajemy Twój pomysł oraz dowiadujemy się więcej na temat tego, czego potrzebujesz. Następnie w szerszym zespole omawiamy projekt aplikacji webowej i przygotowujemy listę pytań, pozwalającą nam na doprecyzowanie pewnych kwestii i rozwianie wątpliwości. Kolejny etap to opracowanie dokumentacji opisującej wszelkie mechanizmy w projektowanej aplikacji. Na koniec pozostaje tylko kwestia podpisania umowy i przechodzimy do działania.

Warto dodać, że w OVER Cloud wykonujemy także rozwiązania pozwalające na integrację nowych aplikacji z istniejącymi do tej pory narzędziami, którymi mogą być np. systemy księgowe i magazynowe. Poza tym w naszej ofercie znajduje się wiele innych ciekawych produktów i usług, takich jak m.in.:

 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Zrób pierwszy krok

Potrzebujesz naszego wsparcia?
Zostaw do siebie kontakt, porozmawiajmy.
Wyjaśnimy naszą ofertę i dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie, które spełni wszystkie potrzeby Twoje i użytkowników.