System BMS (Business Management System) to zaawansowany technologicznie CRM, który cieszy się największym zainteresowaniem u przedstawicieli handlowych, managerów i kadry zarządzającej. To również praktyczne oprogramowanie dla pracowników działów handlowych. BMS System jest niezwykle przydatny podczas planowania, analizy danych, raportowania i innych czynności związanych z obsługą klienta. W OVER Cloud specjalizujemy się w rozbudowie i optymalizacji systemów informatycznych dla biznesu. Chętnie zoptymalizujemy i dopasujemy odpowiednie rozwiązania, aby oprogramowanie spełniało Twoje oczekiwania.

Co to jest system BMS?

BMS (Business Management System) jest oprogramowaniem, które szczególne uznanie znajduje w branży Fast Moving Consumer Good. Można porównać go do bardzo rozbudowanego technologicznie systemu CRM, który jest już dobrze znany większości firm. Jednak tym, co wyróżnia Business Process Management jest jego specjalna konstrukcja.

BMS – oprogramowanie dla biznesu w formie SaaS

Budowa oprogramowania BMS opiera się na modułach. Można je rozbudowywać i optymalizować równolegle z rozwojem firmy i zmianą indywidualnych potrzeb, procesów, stylu pracy. BMS funkcjonuje na bezpiecznej chmurze. W przypadku tego systemu jest to chmura Amazon Web Services, która oferuje bardzo wysoką ochronę przechowywanych danych. BMS działa na podstawie SaaS, dzięki czemu przedsiębiorca nie ma obowiązku inwestować w kosztowną infrastrukturę IT. Oprogramowanie jako usługa jest aktualnie standardem cyfryzacyjnym. Coraz rzadziej korzysta się z innych form oprogramowania.

BMS – system dopasowany do potrzeb nowoczesnego biznesu

Dobór właściwego oprogramowania jest kluczową decyzją z perspektywy każdej nowoczesnej firmy. Oferowany przez nas Bussiness Management System znakomicie sprawdza się m.in. w roli rozbudowanego systemu CRM dla przedstawicieli handlowych. BMS posiada wiele zalet, wśród których można wymienić np.:

  • intuicyjny kokpit umożliwiający wygodną analizę kluczowych danych sprzedażowych,
  • proste i szybkie planowanie zadań za pomocą przejrzystych kalendarzy pozwalających na elastyczne zarządzanie czasem,
  • wygodne tworzenie raportów oraz generowanie rozbudowanych statystyk,
  • łatwe monitorowanie zamówień oraz stanu magazynowego.

Dokładnie przemyślany projekt systemu BMS umożliwia skuteczną komunikację pomiędzy pracownikami oraz zwiększenie efektywności podejmowanych przez nich działań.

Jeżeli interesuje Cię Business Management System lub inne oprogramowanie dla biznesu – zachęcamy do kontaktu! Zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Nie inwestuj we własne zaplecze IT, kosztowną serwerownię i dodatkowe etaty. Zdecyduj się na outsourcing i skorzystaj z usług, jakie proponuje nasz software house.

OVER Cloud to firma, w której działamy w obszarze nowoczesnego oprogramowania dla biznesu. Poza systemami BMS specjalizujemy się w innych obszarach IT. Stworzymy system B2B dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także m.in.:

Sprawdź, jak działamy i dołącz do grona zadowolonych klientów OVER Cloud.