Rozwiązania dla biznesu

Aplikacje biznesowe

Aplikacje mobilne

Analizy biznesowe

Over Cloud to zespół doświadczonych specjalistów.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ INDYWIDUALNE APLIKACJE NA ZLECENIE

ORAZ GOTOWE SYSTEMY, Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA ICH DO SPECYFIKI KLIENTA

Co robimy?

W swoim zespole posiadamy zarówno programistów, jak i doświadczonych analityków oraz wdrożeniowców, dzięki temu możemy kompleksowo zrealizować prawie każde zlecenie IT.

Począwszy od analizy biznesowej, przez projekt i programowanie aplikacji, po wdrożenie i opiekę techniczną nad systemem.

Zajmujemy się produkcją oprogramowania na zlecenie, ale oferujemy również gotowe aplikacje, z możliwością dostosowania ich do potrzeb klienta.

Jeśli potrzebujesz zespołu do realizacji własnego oprogramowania nasz zespół IT jest gotowy także do outsourcingu — chętnie więc pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Business Management System

BMS to narzędzie ułatwiające zarządzanie relacją z klientem. Szybki podgląd zamówień klienta, spotkań czy teleoperacji pozwala być na bieżąco z pełną historią klienta. Moduł kalendarzy oraz zadań pozwala także odpowiednio zarządzać czasem Twoich pracowników.

Easy Rodo

System przeznaczony jest dla firm, które chcą uporządkować i dostosować aktualną bazę klientów do wymagań RODO w codziennej pracy zbierają oraz przetwarzają dane osobowe swoich klientów.

Wirtualny Katalog

Wirtualny katalog produktów to aplikacja mobilna, która pozwala w szybki sposób przedstawić na spotkaniu biznesowym ofertę firmy.

Technologie

Naszym Klientom oferujemy głównie rozwiązania biznesowe z zakresu szeroko pojętego SFA I CRM. W razie problemów z wyborem rozwiązania przeprowadzamy z Klientem analizę biznesową sugerując odpowiednie rozwiązania. W swoim portfolio posiadamy gotowe produkty bazujące na modelu SaaS opartego o chmurę Amazon, tworzymy także produkty szyte na miarę zgodnie z wymaganiami Klienta. Specjalizujemy się głównie w technologiach JS, MongoDB, React, React Native. Tworzymy aplikacje mobilne przeznaczone na platformę Android oraz iOS.

React / React native

MongoDB

Javascript

PHP


Referencje

Jesteś gotowy na nowe rozwiązania dla Twojego biznesu?