References

 • Paweł Toborowicz

  Paweł Toborowicz

  Paweł Toborowicz

  Prezes Over Group

  Zarządzanie firmą, która posiada oddziały w Polsce i za granicą, niesie ze
  sobą konieczność bieżącego dostępu do rzetelnych i aktualnych danych. Bez tego podejmowanie
  właściwych wyborów nie byłoby możliwe. Tworząc BMS zależało mi na takiej konstrukcji serwisu,
  która pozwoli mnie i moim managerom na sprawne zarządzanie poparte interpretacją danych oraz
  związane z tym podejmowanie szybkich i trafnych decyzji.

   

  Skrojone na miarę potrzeb firmy produkcyjno-handlowej narzędzie pozwoliło już w pierwszym roku
  od wdrożenia na zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności, a także wzrost obrotów
  kluczowych działów. Dzięki temu mogliśmy zwiększyć zatrudnienie i dotrzeć do nowych klientów.

   

  To wyraźnie przełożyło się na nasze zyski i szybszy rozwój.

 • Jakub Morkowski

  Jakub Morkowski

  Dyrektor działu eksportu OVER GROUP

  BMS jako system, który w pełni można dostosować do potrzeb użytkownika, pozwala mi na szybki i intuicyjny wgląd w pracę zespołu. Rozbudowany moduł statystyk świetnie sprawdza się przy analizowaniu wszystkich aspektów funkcjonowania naszego działu.

   

  Korzystanie z możliwości BMS-a pozwoliło ograniczyć nam tak zwane „puste wizyty” handlowców do minimum, co przełożyło się na znaczne ograniczenie kosztów stałych działu.

   

  Jednak najważniejszym efektem pracy w systemie BMS, jest wzrost skuteczności wizyt handlowców. Dzięki temu wyniki finansowe naszego działu znacznie się poprawiły i nadal wykazują tendencje wzrostowe.

 • Marta Robok

  Marta Robok

  Marta Robok

  Dyrektor działu
  ZOO OVER Group

  Pracując na wielu systemach oraz porównując ich funkcjonalności mogę z pełnym przekonaniem wskazać system BMS jako najbardziej kompatybilny z potrzebami zespołów handlowych. Rozbudowany, a zarazem intuicyjny moduł statystyk pozwala mi na szybką i sprawną analizę danych. Pracownicy mojego zespołu doceniają ogrom korzyści płynących z różnorodnych możliwości wykorzystania systemu, co znacznie przekłada się na efektywność w codziennej pracy.

 • Wojciech Nierychlewski Hügli

  Wojciech Nierychlewski Hügli

  Regionalny Kierownik Sprzedaży Hügli Food Polska

  Business Management System w 100% sprawdza się jako system do zarządzania pracą w moim zespole. Jako Regionalny Kierownik Sprzedaży korzystam z tak zwanych limitów, które pozwalają mi na wyznaczanie i rozliczanie celów sprzedażowych dla całego regionu i poszczególnych handlowców. Dzięki nim z łatwością mogę podzielić target na grupy produktowe lub konkretne artykuły strategiczne. BMS ułatwia ponadto pracę bezpośrednio z Klientem. Składanie zamówień, jest łatwe, intuicyjne, a przede wszystkim szybkie. To z kolei powoduje iż handlowiec może przeznaczyć podczas wizyty więcej czasu na budowanie relacji z kontrahentami.

 • Krzysztof Bukowski

  Paweł Toborowicz

  Krzysztof Bukowski

  Dyrektor działu
  AGRO OVER Group

  Wprowadzenie w naszym dziale BMS pozwoliło szybko poprawić wyniki pracy zespołu handlowego. Lepsze planowanie pracy, szybsze raportowanie i składanie zamówień pozytywnie wpłynęły na pracę i nasze możliwości. W codziennej pracy bardzo przydatnym narzędziem są statystyki i raporty generowane na życzenie w aplikacji, niezastąpionym jest stały podgląd na bieżące wyniki sprzedażowe. Dzięki funkcjom CRM zawsze wiemy co zrobić by nasi Klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni.

 • Mariusz Postek

  Mariusz Postek

  Dyrektor działu
  VET OVER Group

  Pracuję z Zespołem 10 osób i nie wyobrażam sobie zarządzania wszystkimi procesami handlowymi bez takiego systemu jakim jest BMS. Pracuję na tym systemie ponad 4 lata i uważam, że jest to jeden z lepszych systemów na których miałem okazję pracować. W jednym miejscu mam zgromadzone wszystkie niezbędne moduły pozwalające mi sprawnie zarządzać moją pracą i pracą moich ludzi począwszy od planowania po wyczerpujące analizy. Dzięki systemowi BMS mam bieżący wgląd w prace Zespołu, a to pozwala mi na podejmowanie trafnych decyzji.

 • Are you ready for your new business solutions?